Ako kombinovať prírodné masky s našou kozmetikou 1

Urobte dnes niečo pre svoju pleť! Táto čisto prírodná maska na tvár, ktorú určite musíte vyskúšať a zaručene ju všetci dobre poznáte, je úplne jednoduchá a super rýchla. 
Ešte predtým ako začnete, je dôležité dôkladne si vyčistiť tvár. Aj v našom e-shope www.pureskin.sk nájdete prípravky na vyčistenie pleti. Z nich spomeniem jedinečný DETOXIKAČNÝ ČISTIACI KRÉM https://www.pureskin.sk/prirodne-a-organicke-tvarove-cis…/…/, alebo JEMNÝ ORGANICKÝ PÍLING https://www.pureskin.sk/prirodne-a-organicke-tvarove-cis…/…/, ktoré sú 100% organické a hĺbkovo vyčistia zanesené póry. Takto pripravená tvár lepšie a rýchlejšie absorbuje bio aktívne látky z masky.
Kto potrebuje Botox, keď máme banány? Je to pravda: môžete použiť banán ako prirodzenú domácu masku na tvár. Banán pokožku hydratuje a zanecháva ju jemnú a sviežu. Obsahuje dostatočné množstvo vitamínu C, ktoré pomáha udržať mladý a svieži vzhľad pleti. Má protistárnúce účinky a úspešne bojuje s vráskami. A tu sú niektoré recepty, ktoré môžete vyskúšať aj hneď:
1. Zmiešajte stredne veľký, zrelý banán do hladkej pasty a jemne ju aplikujte na tvár a krk. Nechajte ju pôsobiť 10 až 20 minút, potom ju opláchnite studenou vodou.
2. Ďalším populárnym receptom je 1/4 šálky jogurtu, 2 lyžice medu (prírodný liek proti akné) a 1 stredný banán. Rozmixujte a aplikujte na tvár. Nechajte pôsobiť 15 - 20 minút, potom opláchnite vodou.
3. Protistárnucou tvárovou maskou nabitou vitamínmi A a E je maska s avokádom. Rozmixujte spolu zrelý banán a avokádo a aplikujte na tvár. Nechajte pôsobiť 20-30 minút, potom opláchnite vodou.Vaša pleť bude jemná a svieža. Vitamín E v avokáde v kombinácii s živinami v banánoch bojuje proti voľným radikálom a lieči škody zanechané na tvári.
Po maske môžete aplikovať na tvár niektorý z prírodných denných krémov z našej ponuky. Pre zrelú pleť sa mi výborne osvedčilo naše OMLADZUJÚCE SÉRUM https://www.pureskin.sk/prirodne-hydratacne-pripravky-a-…/…/, ktoré je 100% prírodné, organické, vysoko koncentrované a hydratačné. Omladzuje pokožku a dodáva jej zlatistý nádych. Tento pleťový olej vyrovnáva tvorbu kožného mazu a preto je vhodný pre všetky typy pleti - suchú, mastnú ako aj zmiešanú pleť.
Prajem vám nádherný, pozitívny deň s maskami a žiarivú pleť a tvár po celý deň.
S láskou pre vás PURESKIN:-))