Tipy ako si udržať prirodzenú krásu čo najdlhšie

Ešte stále nie ste presvedčení, že "prirodzené je najlepšie?"  Prezradíme vám 10 tipov ako si uchovať prirodzenú krásu čo najdlhšie. Od používania prírodných " zázračných" produktov až po najefektívnejšie spôsoby starostlivosti o vašu pleť. Ukážeme vám, aká sila sa nachádza v prírode!

1. Potenie je prirodzený spôsob ako sa zbaviť toxínov a sauna je výborným prostriedkom. Okrem toho, že človek sa cíti extrémne uvoľnený, potenie pomáha  tiež vyplaviť toxíny z nášho tela. Pre našu pokožku je to dobrá správa. Po takomto prečistení sa budete zaručene cítiť sviežo a plný energie. Nemôžete ísť do sauny? Choďte si zabehnúť - navyše záplava všetkých endorfínov vás udrží v dobrej nálade po celý deň.

2. Prečo je mandľový olej ideálny na pokožku

Olej v skutočnosti zohráva veľmi dôležitú úlohu v starostlivosti o pleť, pretože preniká extrémne hlboko do pórov.

Mandľový olej je obzvlášť prospešný pre pokožku. Vysoký obsah vitamínu A dokáže bojovať s akné. Pridanie mandľového oleja do ORGANICKÉHO HYDRATAČNÉHO DENNÉHO KRÉMU BEYOND ORGANIC- je len jedným z dôvodov, prečo je to taký silný produkt.

3. Hydratácia je kľúčom k tajomstvu krásnej pleti

Kto nechce, aby jeho pokožka vyzerala žiarivo, sviežo a zdravo? Jeden z kľúčových faktorov dosiahnutia žiarivej pokožky je jej hydratovanie počas celého dňa.

Vylúčte sladké nápoje a pite iba čistú vodu, alebo bylinné čaje. Na ich dochutenie môžete pridať citróna, limetky alebo uhorky. Vaša pokožka sa vám za túto zenu určite odmení.

4. Včelí vosk a jej výhody na suchú pokožku

Med môže byť vynikajúci, ale pokiaľ ide o starostlivosť o pleť, včelí vosk sa stáva stredobodom.

Nielenže je 100% prírodný a netoxický, ale má úžasý vplyv na pokožku.

Včelí vosk vytvára vrstvu ochrany medzi pokožkou a vonkajším svetom, čo zabraňuje vniknutiu toxínov z prostredia do pokožky. Navyše zvlhčuje a hydratuje pokožku.

Včelí vosk, ktorý sa nachádza v našom ORGANICKOM TELOVOM MASLE sa stará o najsuchšiu pokožku a zároveň poskytuje ochranu.

5. Ako na póry

Už ste niekedy skúsili čistenie pórov pomocou pary? Často sa používa ako čistiaci prostriedok na odstránenie nečistôt a obnovu pokožky.

Teplo spôsobuje otvorenie pórov, čo je dôvod, prečo zanesené póry vždy vyzerajú horšie po sprchovaní. Nezačnite ich hneď stláčať - zľahka osušte pokožku  a aplikujte čistiacu tvárovú masku. Otvorené póry umožnia maske hlbšie preniknúť do kože a tak poskytnúť účinnejšiu liečbu.

Potom už len stačí naniesť LIEČIVÝ GÉL NA  VYRÁŽKY BEYOND ORGANIC. Obsahuje účinnú vŕbovú kôru, ktorá rozpúšťa špinu v upchatých póroch.

Budete žiariť v každom okamihu!

6. Prečo je ružová voda taká úžasná

Ružová voda určite nádherne vonia, ale zaručene prináša oveľa viac výhod v starostlivosti o pleť, než samotná vôňa.

Čistá ružová voda je protizápalová a antibakteriálna, takže je mimoriadne šetrná k pokožke. Udržiavanie správnu rovnováhu pH pokožky a tiež zabraňuje premasteniu pleti.

PRÍRODNÝ UTIŠUJÚCI TONER BEYOND ORGANIC  s ružovou vodou je vhodný aj pre nacitlivejšiu pokožku. 

Aplikujte počas dňa aj večer po očistení, aby ste pokožku upokojili.

7. Význam správnej aplikácie 

Je úžasné investovať do kvalitnej starostlivosti o pleť, ale aplikujete si ju na pokožku správne?

Samotná aplikácia môže mať vplyv na jej účinnosť a efektivitu.

Masáže tváre a používanie aplikačných techník vo vašej dennej starostlivosti  výrazne napomáhajú k zlepšeniu stavu vašej pokožky a jej vzhľadu. Rovnako ako telové masáže, aj masáže tváre zvyšujú prietok krvi v pokožke, čím redukujú prehlbovanie vrások a pleť pôsobí bucľatejšie.

Pomocou rôznych masážnych techník tváre sa produkty Beyond Organic ľahšie vstrebávajú do pokožky a prenikajú hlbšie do pórov..

Striedaním poklepovej techniky a techniky miernych štipancou s použitím tlaku a zvolením správnej kozmetiky dokážete s vašou pleťou urobiť doslova zázraky.

8. Pravidelne odstraňujte z pokožky odumreté bunky - tzv. exfoliácia

Jeden z najefektívnejších spôsobov, ako dosiahnuť mäkkú a vyrovnanú pokožku, pripravenú na použitie makeupu, je pravidelná exfoliácia. Prírodný exfoliator je najideálnejší, aby sa dosiahli tie najlepšíie výsledky, pretože je šetrný k našej pokožke.

ORGANICKÝ JEMNÝ TVÁROVÝ EXFOLIÁTOR BIO ORGANIC využíva prírodné semená marhule a malé prírodné rniečka. Šetria životné prostredie ako ajochraňujú našu pleť.

Exfoliáciou s týmto produktom dvakrát do týždňa sa odstráiai odumreté a suché kožné bunky a naša pleť bude hladká a žiarivá!

9. DIY telový píling

Tak ako tvárový píling pomáha zlepšovať textúru našej pokožky, tak aj telový píling je veľmui dôležitý. Nemusíte si kupovať drahé telové pílingy, môžete si vyrobiť svoj vlastný, 100% prírodný produkt doma.

Kokosový olej je známy svojimi zvlhčujúcimi vlastnosťami. Zmiešaný s mletou kávou, ktorá je plná antioxidantov a s cukrom,ktorý zabezpečí obrúsenie, dokáže tento píling zbaviť pokožku odumretých buniek a tá sa stáva opäť svieža a žiarivá.

Zmiešajte ¼ šálky cukru, ¼ šálky mletej kávy a ½ šálky kokosového oleja. Aplikujte na telo krúživými pohybomi a užívajte si výhody tohto úžasne jednoduchého kozmetického ošetrenia.Nakoniec opláchnite čistou vodou.

10. Spánok pre krásu

Nie je to mýtus -  dostaočný spánok skutočne zohráva úlohu vo vzhľade vašej pokožky.

Nedovoľte, abymdlá pleť a tmavé kruhy pod očami pokazili vzhľad vašej pokožky - doprajte si osem hodín spánku v noci, aby ste stále vyzerali sviežo.

Ak sa vám niekedy nedarí zaspať, tu je niekoľko prirodzených spôsobov, ktoré vám môžu pomôcť:

• Zacvičte si počas dňa, ale nie príliš neskoro večer.
• Na večeru si doprajte potraviny obsahujúce tryptofán, ako je hnedá ryža alebo quinoa.
• Na vankúš si kvapnite niekoľko kvapiek levanduľového oleja.

Vytvorené s láskou pre Vás www.pureskin.sk.