MAMA A DIEŤA

 
6
9 169

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

 • Happy Baby 040 Kód: 040/4ML
  Značka: Beyond organic skincare, Veľká Británia

  Náš detský organický balzam "Happy Balm" je úžasný na vyrážky v oblasti používania plienok. Môžete použiť tiež na ošetrenie celej pokožky, ktorú pokrýva plienka. Vhodný po kúpeli, ale aj kedykoľvek počas dňa. Ochráni a upokojí citlivú pokožku vášho dieťatka.

   

  od €6,90 / ks
 • HPY 040 Happy baby balm Kód: 042/10ML
  Značka: Beyond organic skincare, Veľká Británia

   

  Náš detský olej je 100% organický, upokojujúci, liečivý a hydratačný. Obsahuje harmanček, nechtík a avokádový olej, ktoré upokojujú a liečia. Detská pokožka je päťnásobne tenšia ako pokožka dospelého. Dospelí ľudia vstrebávajú 60% toho, čo sa natrie na pokožku. Je veľmi dôležité si uvedomiť, že to čo sa nanesie na detskú pokožku sa dostáva priamo do ich tela. Vynikajúci na plienkové vyrážky, podráždenú pokožku a detskú masáž. Málo vystačí na veľkú plochu a preto dlho vydrží.

   

  od €6,90 / ks
 • Stretch mark cream krém proti striám Kód: 041/4ML
  Skladom (2 ks) Značka: Beyond organic skincare, Veľká Británia

  Náš super zvláčňujúci krém proti striám je nabitý omega- bohatými olejmi a vylúhovanými rastlinnými extraktmi. Pomáha v prevencii  a pri hojení strií ako aj jaziev. Neobsahuje žiadne esenciálne oleje a tak sa môže používať aj počas tehotenstva ( po prvých 3 mesiacoch). Tento krém je hustý, ale ľahko sa vmasíruje do pokožky, pričom ju nezanecháva mastnú. Stačí použiť málo krému a aj tak vám vydrží dlho!

  od €8,90 / ks
 • Boob&butt pick me up Organický , liftingový olej na prsia a zadok 253 Kód: 029/10ML
  Značka: Beyond organic skincare, Veľká Británia

  Spevňujúci telový olej, ktorý obsahuje bohatú synergiu deviatich olejov a štyroch bylín. Tieto zložky spevňujú a posilňujú pokožku práve na tých miestach, kde to potrebujeme najviac. 

  od €8,90 / ks

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom