google1334b2ac88c15bcd.html

Prírodný čistiaci toner 120ml

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 4

Čistiaci toner určený pre pleť so sklonom k tvorbe akné a na mastnú pokožku. Osahuje hammamel, tea tree a levanduľu. Toner upokojuje pleť a lieči zapálené miesta.Navracia pokožke jej prirodzenú rovnováhu. Odstraňuje nečistoty zo zanesených pórov, ktoré neskôr spôsobujú vznik akné. 

 

Dostupnosť Skladom
€11,90    
Kód tovaru 011
Výrobca Beyond organic skincare, Veľká Británia
Kategória Prírodné a organické tonery na tvár
 

Tento toner je určený na mastnú a problematickú pleť so sklonom k akné. Pomáha vyrovnávať a upokojiť pleť, čím ju pripravuje na použitie nášho ošetrujúceho gélu. Gél naneste po  použití našej čistiacej peny ako jeden z krokov nášho trojfázového programu. Trojfátzový program vám zaistí bezchybnú pleť. Naše špeciálne bylinkové extrakty ukľudňujú zapálenie, spôsobené vyrážkami. Odstraňuje nečistoty, ktoré upchávajú póry a spôsobujú vriedky.Toner nahradzuje bežnú pleťovú vodu a pleťový toner na akné a mastnú pleť.

Tí, ktorí viete o tom, aký je tento trojfázový program úžasný pre vašu pleť - nenechávajte toto tajomstvo pre seba - povedzte to svojim priateľom! 

Aktívne látky: 

 Hamamel virgínsky - upokojuje zapálenú pokožku a jemným spôsobom lieči akné. Ochraňuje pleť. 

 Tea tree olej - má antibakteriálne účinky, zabraňuje infekciám a zápalom. 

 Levanduľa - harmonizuje, omladzuje, má protizápalové a antibakteriálne vlastnosti. Upokojuje podráždenú pleť.

 

SPÔSOB POUŽITIA: Nastriekajte na čistú pleť a zotrite kozmetickým tampónom.

BALENIE: Balená v plastovom obale s rozprašovačom. Obal bol vyrobený z recyklovaného plastu a je ďalej recyklovateľný.

KRAJINA PÔVODU: Veľká Británia

ZLOŽENIE: Lavandula angustifolia flower water, Hamamelis virginiana flower water, Leuconostoc/Sorbus aucuparia fruit ferment filtrate Aqua, Glycerin, Melaleuca alternifolia leaf oil,Lavandula angustifolia oil (obsahuje: linalool)