Prírodný čistiaci toner 120ml

 
  • 1 z 4
 

Čistiaci toner určený na pleť so sklonom k tvorbe akné a na mastnú pokožku. Osahuje hammamel, tea tree a levanduľu. Toner upokojuje pleť a lieči zapálené miesta. Navracia pokožke jej prirodzenú rovnováhu. Odstraňuje nečistoty zo zanesených pórov, ktoré neskôr spôsobujú vznik akné. 

 

Dostupnosť Skladom (3 ks)
€12,90    
Kód tovaru 011
Značka Beyond organic skincare, Veľká Británia
Kategória Prírodné a organické tonery na tvár
 

Tento toner je určený na mastnú a problematickú pleť so sklonom k akné. Pomáha vyrovnávať a upokojiť pleť, čím ju pripravuje na použitie nášho ošetrujúceho gélu. Gél naneste po použití našej čistiacej peny ako jeden z krokov nášho trojfázového programu. Trojkrokový program vám zaistí bezchybnú pleť( 1.krok - Prírodná čistiaca pena proti vyrážkam, 2.krok - Prírodný čistiaci toner, 3.krok - Liečivý gél na vyrážky). Naše špeciálne bylinkové extrakty ukľudňujú zapálenie spôsobené vyrážkami, odstraňujú nečistoty, ktoré upchávajú póry a tým spôsobujú vriedky.Toner nahradzuje bežnú pleťovú vodu a pleťový toner na akné a mastnú pleť.

Tí, ktorí viete o tom, aký je tento trojfázový program úžasný pre vašu pleť - nenechávajte toto tajomstvo pre seba - povedzte to svojim priateľom! 

Aktívne látky: 

 Hamamel virgínsky - upokojuje zapálenú pokožku a jemným spôsobom lieči akné. Ochraňuje pleť. 

 Tea tree olej - má antibakteriálne účinky, zabraňuje infekciám a zápalom. 

 Levanduľa - harmonizuje, omladzuje, má protizápalové a antibakteriálne vlastnosti. Upokojuje podráždenú pleť.

 

SPÔSOB POUŽITIA: Nastriekajte na čistú pleť a zotrite kozmetickým tampónom.

BALENIE: Balená v plastovom obale s rozprašovačom. Obal bol vyrobený z recyklovaného plastu a je ďalej recyklovateľný.

KRAJINA PÔVODU: Veľká Británia

ZLOŽENIE: Lavandula angustifolia flower water ( kvetová voda z levandule), Hamamelis virginiana flower water ( kvetová voda z hamamelu), Leuconostoc/Sorbus aucuparia fruit ferment filtrate Aqua, Glycerin, Melaleuca alternifolia leaf oil(olej z listov čajovníka), Lavandula angustifolia oil (levandulový olej,obsahuje: linalool)