Organický upokojujúci toner 30ml / 120ml

 
  • 1 z 4
 

Organický upokojujúci toner bez alkoholu. Obsahuje ružovú a gerániovú vodu na upokojenie, zjemnenie a navodenie rovnováhy nielen vašej pokožky ale i vašich zmyslov. Pomáha pri pleti s popraskanými žilkami a pri začervenanej pokožke.

€21,90
Značka Beyond organic skincare, Veľká Británia
Kategória Prírodné a organické tonery na tvár
Zvoľte variant
Kód tovaru 010/120ML objem: 120 ml Skladom (3 ks) €21,90
   
 

Obsahuje 96% zložiek v bio kvalite, je vhodný pre všetky typy pokožky vrátane pokožky citlivej (pri mastnej pokožke alebo pokožke so sklonom k akné odporúčame použiť čistiaci toner, ktorý je na tento typ pokožky vhodnejší). Bio upokojujúci toner je ideálny i ako pleťový sprej na osvieženie počas dňa. Toner je jemný k pokožke a pokožku nevysušuje.

Používajte po vyčistení pokožky pred nanesením hydratačného krému. Možno vás láka vynechať tónizovanie pokožky pomocou tonerov alebo kvetinových vôd, ale tie pomáhajú odstrániť zvyšky čistiaceho produktu a pripravujú pokožku na nanášanie hydratačného krému.

Úlohou tonizácie je dočistenie pleti - odstránenie prachu a nečistôt, ktoré ešte zostávajú na pokožke i po umytí produktom na čistenie pleti. Nakoľko produkty na čistenie pleti zvyčajne obsahujú zložky ako je napríklad olej, ktoré môžu na pleti zanechať mastný film.Toner dočistí pleť, stiahne rozšírené póry a dostane pleť do rovnováhy. PH pokožky je prirodzene kyslasté s pH 5 - 6. Ak sa PH pokožky naruší, vaša pokožka sa musí viac snažiť vyrovnať pH, čo môže spôsobiť nadmernú produkciu mazu. Použitie tonera dostáva pH pokožky do rovnováhy.

TYP PLETI: Vhodný pre všetky typy pokožky, vrátane citlivej, začervenalej a podráždenej.

Aktívne látky:

 Ruža - vyrába sa z nej úžasná kvetinová voda, ktorá čistý, hydratuje a energizuje. Zároveň sťahuje póry.

 Geránium - pôsobí protizápalovo, navodzuje rovnováhu.

SPÔSOB POUŽITIA: Nastriekajte toner na tvár a zotrite ho kozmetickým tampónom, alebo ho nastriekajte na kozmetický tampón a jemne utrite tvár, krk a dekolt.

BALENIE: Plastová flaštičke s pumpičkou. Obal bol vyrobený z recyklovaného plastu a je ďalej recyklovateľný.

KRAJINA PÔVODU: Veľká Británia 

OCENENIA: Lifescape, Janeylee, Marilyn, Naturalhealth, Gborganic

ZLOŽENIE: Rosa damascena flower water (Ruža)*, Pelargonium graveolens flower water, (Geránium)*, Leuconostoc/Sorbus aucuparia (Jarabina), fruit ferment filtrate, Aqua, Glycerin*, Parfum (100% natural containing Eugenol)*

*certifikované zložky v bio kvalite