Organický rozjasňovač "Lite and Brite" 5ml / 30ml

 
  • 1 z 2
 

Prvý 100% prírodný a organický pleťový zosvetľovač na trhu. Lite & Brite rozjasní pokožku a pomáha ju aj zosvetliť. Môže tiež pomôcť s "vekovými škvrnami". Je to veganský výrobok.

od €11,90
Značka Beyond organic skincare, Veľká Británia
Kategória Prírodné hydratačné krémy a séra
Zvoľte variant
Kód tovaru 016/5 ML objem: 5 ml €11,90
Kód tovaru 016/30ML objem: 30 ml €43,90
 

Náš organický "Lite a Brite" kožný zosvetľovač je tiež vynikajúci hydratačný prostriedok. Pri používaní tohto výrobku nie sú potrebné ďalšie krémy. Postupne sa zjednocuje tón pleti, zmierňuje sa hyperpigmentácia, pehy a vekové škvrny. Zosvetľujúce vlastnosti aktívnej zložky tohto výrobku boli názorne predvedené biologickými testami (in vitro, in vivo a ex vivo). Nie je potrebné používať škodlivé produkty, ktoré narušujú pokožku! Nielenže  jemne zosvetľuje, ale aj  vyživuje a chráni pred príznakmi predčasného starnutia. Jeden z mála organických zosvetľujúcich a rozjasňujúcich výrobkov na trhu. Tiež je to veganský výrobok.

Pracuje tak, že znižuje produkciu tyrozinázy v koži, čo je enzým zodpovedný za pigmentáciu (farba). Aktívna zložka vykazuje merateľné výsledky po dvojnásobnom použití v priebehu dňa počas 28 dní, s ďalšími merateľnými výsledkami po 56 dňoch. Po dosiahnutí požadovaného výsledku, je potrebné ďalej používať aspoň raz alebo dvakrát týždenne pre udržanie dosiahnutého stavu.

Bohato zvlhčuje a vyživuje.

AKTÍVNE LÁTKY:

 Použitie bambuckého masla  dáva našej pokožke niečo extra - pomáha prirodzenej produkcii kolagénu pokožky a obsahuje kyseliny olejové, stearové, palmitové a linolenové, ktoré chránia a vyživujú pokožku a tak  zabraňujú vysychaniu. Mnohí ľudia pri dlhodobom používaní uvádzajú, že ich pokožka je jemnejšia a pevnejšia, ako aj sa im zredukovali vrásky.

Synergická zmes  rastlinných, aktívnych látok prináša skutočné výhody. Má mierne vyhladzovacie a rozjasňujúce účinky. Avšak v kombinácii s našou hlavnou aktívnou látkou pomáha redukovať hyperpigmentáciu a poškodenia slnkom bezpečným spôsobom. Blokuje produkciu melanínu, aby sa zabránilo vzniku hyperpigmentácie. Jeho použitím sa stáva pokožka jasnejšou, hydratovanejšou a čistejšou. Koreňové extrakty sú účinné na začervenanú pokožku, na pleť náchylnú k akné, ako aj na mdlú a dehydrovanú pokožku. Koreň obsahuje aj konkrétnu zlúčeninu, ktorá pôsobí ako ochranný krém proti slnku. Pôsobí ako ochrana pred UVA/ UVB lúčmi a udržuje sviežu pokožku.

POUŽITIE: Aplikujte na čistú pokožku a jemne vmasírujte. Aplikujte dvakrát denne po dobu 2 mesiacov, aby ste dosiahli maximálne výsledky. 

BALENIE: Balený v nových vzduchových rozprašovačoch za nižšiu cenu! Obal bol vyrobený z recyklovaného plastu a je ďalej recyklovateľný.

KRAJINA PÔVODU: Veľká Británia

OCENENIA: Lifescape, Janeylee, Marilyn, Naturalhealth, Gborganic, Freefrom

ZLOŽENIE: Rosa damascena flower water (Rose)*, Helianthus annuus seed oil (Sunflower)*, Macadamia ternifolia seed oil (Macadamia)*, Butyrospermum parkii butter (Shea)*, Aqua, Sorbitan olivate/Cetyl olivate (Olive emulsifier), Triticum aestivum extract, Triticum vulgare germ oil (Wheatgerm)*, Rosa canina fruit oil (Rosehip)*,  Cetearyl palmitate/Sorbitan palmitate (Olive emulsifier), Lysolecithin (Lecithin)*, Aroma from essential oils (containing: Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool)*, Glycyrrhiza glabra root extract (Liquorice)*, Alcohol*, Hydrolyzed wheat flour, Propanediol (Corn), Salix alba bark extract (Willow), *Certified organic ingredients