Ultra rozjasňujúce, omladzujúce sérum 5ml / 20ml

 
  • 1 z 5
 

Toto omladzujúce pleťové sérum enormne vyživuje a posilňuje pokožku a udržuje ju hydratovanú až 8 hodín. Lepšie vyzerajúca pokožka takmer v priebehu jednej noci. Produkt Vegan.

 

od €21,90
Značka Beyond organic skincare, Veľká Británia
Kategória Prírodné hydratačné krémy a séra
Zvoľte variant
Kód tovaru 019/5ML objem: 5 ml €21,90
Kód tovaru 019/20ML objem: 20 ml €67,90
 

Toto silné, protistárnuce pleťové sérum je vysoko vyživujúcim posilnením pre pokožku. Udržuje pokožku hydratovanú až po dobu 8 hodín. Sérum zabraňuje strate vlhkosti z pokožky a obsahuje zložky, ktoré redukujú upchaté póry, preto pomáha pri liečbe akné.
Je bohaté na vitammíny A, D a E, omega 3 ,6 a 9 mastné kyseliny a draslík, známy ako minerál mladosti. Toto sérum je skutočným malým pleťovým záchrancom! Nielen silné, ale tiež Vegan.

 Obsahuje avokádo, bohaté na draslík. Výskumy preukázali, že výrazne zvyšuje kolagén v pokožke. Bohaté na steroly, ktoré pomáhajú znížiť škvrny spôsobené vekom a liečiť pokožku poškodenú slnkom. Podporuje regeneráciu pleti a pomáha redukovať jazvy a mimické vrásky. Utišuje a vyživuje suchú pokožku ako aj pokožku, ktorá svrbí. Dokáže redukovať zápaly.

Toto Ultra rozjasňujúce protistárnuce sérum patrí na základe hlasovania v UK do top 5 prípravkov roku 2013 organickým make - up umelcom.

POUŽITIE: Je určený na noc. Sérum je vysoko koncentrované, takže stačí použiť iba máličko. Naneste sérum ( vo veľkosti hrášku) na tvár, na krk a v okolí očí. Jemnými krúživými pohybmi vmasírujte do pokožky. Môže byť používaný samostatne, ako aj pod ultra rozjasňujúci nočný krém. Tiež vynikajúci pri starostlivosti o dekolt. 

BALENIE: Balené v plastovom obale, ktorý je vyrobený z recyklovaného plastu a je ďalej recyklovateľný.

KRAJINA PÔVODU: Veľká Británia

ZLOŽKY: Glycerine*( glycerín), Safflower Oil (Carthamus tinctorious)* Safflower Oil ( šafránový olej), (Prunus amygdalus dulcis)* Sweet Almond oil (mandľový olej),  (Macadamia integrifolia)*Macadamia nut oil (Makadamiový olej), (Persea gratissima)*Avocado oil (avokádový olej), (Prunus armeniaca)* Apricot oil (Marhuľový olej), (Camelina sativa)* Gold of Pleasure oil, (Rosa canina)* Rosehip seed oil (šípkový olej), (Sucrose laurate) Sugar ester, Orange fruit water (Citrus aurantium dulcis)*, Vitamin E (Tocopherol), Essential oils (containing Citronellol, Geraniol and Linalool)* (esenciálne oleje)

*97% organikých zložiek 100% prírodných zložiek