Antibakteriálne tekuté mydlo 60ml / 250ml

 
  • 1 z 3
 

Toto antibakteriálne mydlo neobsahuje sulfáty a je ideálne pre tých, ktorí majú citlivú pokožku, trpia psoriazou, alebo ekzémami.  Obsahuje organickú šťavu z listov aloe vera, organický glycerín a pantenol na ukľudnenie a hydratovanie pokožky. Jeho jemné čistiace zložky z kokosového oleja v kombinácii so šťavou z aloe vera, bio glycerínom a pantenolom upokojujú a hydratujú pokožku rúk. Bio éterické oleje čajovníka a levandule dodávajú  tomuto mydlu vôňu a zároveň pôsobia antibakteriálne. Výrobok je vegánsky.

od €6,90
Značka Beyond organic skincare, Veľká Británia
Kategória Starostlivosť o ruky
Zvoľte variant
Kód tovaru 025/60ML objem: 60 ml €6,90
Kód tovaru 025/250ML objem: 250 ml €17,90
 

TYP POKOŽKY: Je vhodný pre všetky typy pokožky - pre ľudí so suchou pokožkou, ktorí si často umývajú ruky, ako aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Určený pre ženy i mužov a  vhodný aj pre vegánov. Neobsahuje parabény. Je dostupný v malých ako aj veľkých baleniach.

aloe-veraAloe vera - upokojuje a ochraňuje pokožku (obsahuje viac ako 130 rôznych zložiek). Tieto aktívne zložky upokojujú a liečia rôzne kožné problémy, od niektorých druhov poranení, cez modriny až po ekzém. Zároveň má Aloe vera hydratačné účinky a pôsobí proti vzniku vrások. Predbežné výsledky vedeckých výzkumov naznačujú, že Aloe vera gél zlepšuje symptóny niektorých kožných chorôb ako je napríklad psoriáza. V jednej štúdii sa uvádza, že Aloe vera gél mal protizápalové účinky rovnajúce sa účinkom krému s 1% hydrokortizónom alebo placebo gélom.

SPÔSOB POUŽITIA: Naneste malé množstvo mydla na mokré ruky, namydlite a umyte vodou. . Vyhnite sa vniknutiu produktu do očí. V prípade, že sa vám mydlo dostane do očí - vypláchnite ich čistou vodou.

BALENIE: Balené v plastovom obale s plastovým dávkovacím uzáverom. Obal je vyrobený z recyklovaného plastu a je ďalej recyklovateľný.

KRAJINA PÔVODU: Veľká Británia

ZLOŽENIE: Aloe barbadensis leaf juice*( šťava z Aloe vera), Cocamidopropyl betaine, Coco glucoside, Glycerin*, Citric acid, Panthenol, Xanthan gum, Aqua, Cetrimonium chloride, Melaleuca alternifolia leaf oil*( olej z čajovníka) contains Limonene, Lavandula hybrida oil*( levandulový alej), (contains Linalool)

*76% organických zložiek pochádza z certifikovaných organických zdrojov