Výživný krém na ruky 5ml / 30ml

 
  • 1 z 6
 

Tento výnimočne bohatý, vysoko koncentrovaný krém je odmenou na unavené a prepracované ruky. Zanecháva ich hebké a vyživené. Čisto organický  a zároveň vegan produkt.

od €6,90
Značka Beyond organic skincare, Veľká Británia
Kategória Starostlivosť o ruky
Zvoľte variant
Kód tovaru 037/5ML objem: 5 ml Skladom (3 ks) €6,90
   
Kód tovaru 037/30ML objem: 30 ml Skladom (1 ks) €23,90
   
 

Tento organický krém na ruky je ideálny na upokojenie únavených a preťažených rúk. 92% tvoria organické a 8% prírodné zložky. Jeho praktické balenie s dávkovačom, ktoré nezaberie veľa miesta vo vašej kabelke.Tento extra bohatý krém na ruky pomáha zmierňovať začervenanie, zápaly, suchú a drsnú pokožku. Tiež výborný na masáž a zmäkčenie nechtového lôžka. Je vysoko koncentrovaný, takže stačí aplikovať malé množstvo. Ruky sú tiež jednou z prvých vecí, ktoré si ľudia všimnú - tak stojí za to rozmaznávať ich! Nádherne vonia.

Vaše ruky pracujú ťažšie ako akákoľvek iná časť tela. Ruky majú veľmi málo olejových žliaz v porovnaní so zvyškom nášho tela. Preto sa rýchlejšie vysušia. Sú neustále vystavené prostrediu a podnebiu. Prichádzajú do kontaktu s teplom, chladom a UV žiarením ako aj s vodou a chemikáliami. V podstate sa používajú prakticky vo všetkých vašich každodenných činnostiach: od čistenia, starostlivosti o záhradu, varenia, nosenia detí a umývania, nosenia nákupu, či práce na počítači. Pracujú najťažšie, takže si zaslúžia to najlepšie!

AKTÍVNE LÁTKY:

Náš regeneračný krém na ruky je bohatý na:

 Alchemilku - jedna z najlepších liečivých bylín na rany. Pomáha rany vysušiť, znižuje zápal a podporuje rýchle hojenie. Je tiež účinná pri podráždení pokožky, svrbení a popáleninách.

 Slez - je zmäkčujúci, upokojujúci a ochranný. Je tiež protizápalový a zmäkčujúci.

 Kostihoj - podporuje obnovu tkaniva a znížuje zápal.

   Bambucké maslo a rakytník - zvlhčujú, chránia elastínové vlákna a pomáhajú zmierňovať vrásky. Lecitín znižuje začervenanie a podporuje hlbšiu absorpciu.