Organický, hydratačný telový olej 10ml / 60ml

 
  • 1 z 8
 

Náš nemastný telový olej je hydratačný, výživný a vhodný na použitie na celé telo. Je to bio masážny olej pre problémové oblasti,  zvlášť užitočný na kŕčové žily a na oblasti postihnuté celulitídou. Je na  každodenné použitie. Môžete použiť s kúpeľným olejom. Pozrite si aj náš Prírodný relaxačný masážny olej.

 

od €8,90
Značka Beyond organic skincare, Veľká Británia
Kategória Starostlivosť o telo
Zvoľte variant
Kód tovaru 030/60ML objem: 60 ml €33,90
Kód tovaru 030/10ML objem: 10 ml €8,90
 

OCENENIA: lifescape, janeylee, marilyn, naturalhealth, gborganic

Tento hydratačný olej je veľmi koncentrovaný a vhodný na celé telo. Tento super bohatý, ale nie mastný olej je zvlášť užitočný na kŕčové žily a na oblasti postihnuté celulitídou. Zákazníci, ktorí ho používali nám povedali, že pomáha predchádzať svalovým kŕčom v nohách, keď sa vmasíruje pred spaním.

Celulitída je jedným z tých nepríjemných problémov, o ktorých máme tendenciu veľa hovoriť. Tento olej pomôže zredukovať vzhľad celulitídy tým, že aktívne prenikne do pokožky a zvýši cirkuláciu. Použila sa zmes vysoko účinných, stimulujúcich a posilňujúcich zložiek, vrátane feniklu a pagaštanu konského. Skúste tiež použiť masáž dobrou štetinatou kefou alebo hlavicou na celulitídu. Výsledkom budete hladšie a krajšie vyzerajúca pokožka v priebehu pár týždňov!

Výborný na posilňovanie a spevňovanie pokožky.

TYPY PLETI: určený na všetky typy pleti.

AKTÍVNE LÁTKY:

 Pagaštan konský:  prispieva k zvýšeniu žilovej cirkulácie a pomáha zmierňovať kŕčové žily.

 Zelený čaj: pomáha detoxifikovať pokožku a udržiava ju zdravú.

 Extrakt z feniklu:  pomáha bojovať proti celulitíde.

 Nevädza: zmäkčuje pokožku a vyživuje ju.

 Olej z makadamových orechov:  je bohatý na obsah olejovej mastnej kyseliny, ktorý má prirodzenú podobnosť so složkami vašej pokožky a zaisťuje, že sa tento olej dobre vstrebáva.

 Rakytník:  poskytuje tomuto oleju vlastnosti proti starnutiu a dáva pokožke mierne zlatý nádych.

Tento unikátny masážny olej sa cielene používa na problémové oblasti. Je určený na každodenné použitie a môžete ho tiež použiť aj ako olej do kúpeľa. 

Spôsob použitia:

Pri masírovaní použite pevné, ale jemné pohyby na  akúkoľvek časť tela. Tento produkt sa neodporúča používať ako kúpeľový olej kvôli jeho bohatej farbe. Použite v kombinácii s naším kúpeľovým Prírodným relaxačným masážnym olejom.

BALENIE: Balený v plastovom obale. Obal bol vyrobený z recyklovaného plastu a je ďalej recyklovateľný.

OCENENIA: Lifescape, Janeylee, Marilyn, Naturalhealth, Gborganic

KRAJINA PÔVODU: Veľká Británia

ZLOŽENIE: Macadamia ternifolia seed oil (Macadamia), Cannabis sativa seed oil (Hemp), Prunus armeniaca kernel oil (Apricot), Camelina sativa seed oil (Gold of pleasure), Helianthus annuus seed oil (Sunflower), Sesamum indicum seed oil (Sesame), Hippophae rhamnoides fruit oil (Sea buckthorn), Centaurea cyanus flower extract (Cornflower), Triticum vulgare germ oil (Wheatgerm), Hippophae rhamnoides seed oil (Sea buckthorn), Aroma from essential oils (containing: Limonene, Linalool), Aesculus hippocastanum seed extract (Horse chestnut), Camellia sinensis leaf extract (Green tea)

Všetky zložky sú certifikované organické.