Prírodný upokojujúci telový gél 120ml

 
  • 1 z 4
 

Prírodný upokojujúci a chladiaci gél vhodný na pokožku tela i tváre, ktorý obsahuje kombináciu aloe vera, harmančeka a nechtíka. Všetky tieto zložky upokojujú podráždenú pokožku. Výborný na použitie po opaľovaní, alebo po uštipnutí hmyzom. Takisto sa používa v salónoch po depilácii. Je to vegan výrobok.

€14,90
Kód tovaru 032
Značka Beyond organic skincare, Veľká Británia
Kategória Starostlivosť o telo
Položka bola vypredaná...
 

Uvoľňujúci gél na celé telo vrátane tváre. Upokojuje a hojí popálenia od slnka, rezné rany, uštipnutia, podráždenú a zapálenú pokožku. Obsahuje tri najsilnejšie bioaktívne zložky v boji s dermatitídou a podráždenou, alebo spálenou pokožkou: aloe vera, nechtík a harmanček.

 Aloe vera - upokojuje a ochraňuje pokožku (obsahuje viac ako 130 rôznych zložiek). Tieto aktívne zložky upokojujú a liečia kožné problémy od niektorých druhov poranení, cez modriny až po ekzém. Zároveň má Aloe vera hydratačné účinky a pôsobí proti vzniku vrások. Predbežné výsledky vedeckých výzkumov naznačujú, že Aloe vera gél zlepšuje symptóny niektorých kožných chorôb ako je napríklad psoriáza. V jednej štúdii sa uvádza, že Aloe vera gél mal protizápalové účinky rovnajúce sa účinkom krému s 1% hydrokortizónom alebo placebo gélu.

 Nechtík- pôsobí protizápalovo, antisepticky, a protivírusovo. Podporuje účinky aloe vera. Na pokožku sa aplikuje na urýchlenie hojenia rôznych popálenín, modrín alebo rán, pričom pôsobí aj proti vzniku menších infekcií. Nechtíkový krém sa používa i na liečbu hemoroidov. Profesionálni homeopati odporúčajú používať krémy s nechtíkom na podporu liečby popálenín 1. stupňa a pokožky spálenej od slnka. Nechtík je zároveň aj účinný prostriedok na podráždenú pokožku detského zadočka.

 Harmanček- upokojuje a lieči. Pomáha urýchliť proces hojenia a regenerácie pokožky. Vhodný i na ekzémy. Pôsobí antibakteriálne, protizápalovo a antisepticky.

SPÔSOB POUŽITIA: Aplikujte na postihnuté miesto tak často, ako je potrebné.

BALENIE: Balené v plastovej fľaši s rozprašovačom.

KRAJINA PÔVODU: Veľká Británia

ZLOŽENIE: Aloe barbadensis leaf juice (šťava z Aloe vera), Alcohol (alkohol), Aqua (voda), Glycerin (glycerín), Cucumis sativus fruit extract (uhorková šťava), Chamomilla recutita flower extract (Harmanček), Calendula officinalis flower extract (Nechtík), Tocopherol (vitamín E), Carrageenan (riasy), Amorphophallus konjac root powder (Diablov jazyk), Salicylic acid (kyselina salicylová), Sorbic acid (kyselina sorbová), Benzyl alcohol.