Prírodný zvláčňujúci krém 130ml

 
  • 1 z 4
 

Náš 100% prírodný zvláčňujúci krém zn. Beyond Organic je vhodný na celé telo a pre všetky typy pokožky, vrátane tej najcitlivejšej. Prírodný hydratačný krém neobsahuje parafín, alebo iné minerálne oleje. Vďaka svojmu zloženiu má liečivé hydratačné účinky. Krém je vhodný na mnohoraké použitie od pooperačnej liečby, cez starostlivosť o pokožku mamičiek (i na boľavé bradavky), novorodencov, malé i väčšie deti, na škrabance po holení a omnoho viac...Výrobok je označený vegan.

 

€12,90
Kód tovaru 033
Značka Beyond organic skincare, Veľká Británia
Kategória Starostlivosť o telo
Položka bola vypredaná...
 

Mnohé zvláčňujúce krémy obsahujú tekutý parafín a iné minerálne oleje. V tomto kréme sa nachádza slnečnicový olej. Pri starostlivosti o pokožku je potrebný vyvážený pomer omega 9, omega 3 a omega 6 mastných kyselín. Používanie prírodných, za studena lisovaných olejov, ktoré obsahujú prírodné tuky a vysokú hladinu kľúčových mastných kyselín pomáha udržiavať pokožku zdravú a pomáha bojovať proti zápalovým kožným ochoreniam. Je vhodný na pokožku, ktorá trpí dermatitídou, ekzémom, psoriazou, spálením od slnka, pri jazvách, pri uštipnutiach hmyzom, na suchú pokožku, modriny, vredy, hemoroidy, akné, na upokojenie podráždenej pokožky a oveľa viac. Je vhodný aj pri starostlivosti po operáciách, alebo pri ožarovaní ( používajú pre pacientov na London Clinic). Nahradzuje rôzne zvláčňujúce a hydratačné krémy na suchú pokožku a kožné problémy, ktoré často obsahujú ropné produkty (tekutý parafín).

 

TYP PLETI: Je určený pre všetky typy pokožky, vrátane tej najcitlivejšej.

Aktívne látky:

 Slnečnicový olej - bohatý na omega 6 mastné kyseliny, ktoré zabezpečujú zdravie pokožky. Obsahuje vitamíny A, D a E. Taktiež kalcium, zinok, draslík, železo a iné minerály.

 Harmančekový výťažok - upokojuje a zjemňuje podráždenú pokožku a pomáha ju regenerovať. Vonkajšie použitie harmančeka sa ukazuje ako efektívne pri liečbe atopického ekzému. Zistilo sa, že je na 60% taký účinný ako krém s 0,25% obsahom hydrokortizónu. Krém s harmančekovým výťažkom  uľavuje pri nepríjemných pocitoch spojených s výskytom ekzému.

 Uhorkový výťažok - chladí a upokojuje. Čerstvé uhorky sú bohaté na vitamíny A, E a kyselinu listovú pričom tuhá uhorková šupka je bohatá na vláknitu a minerály vrátane horčíka a draslíka. Naviac uhorka obsahuje kremík - stopový minerál, ktorý značne prispieva k posilneniu spojovacích tkanív. Uhorky sú známe tým, že liečia mnoho kožných problémov - opuchy pod očami, pokožku spálenú od slnka... Uhorka taktiež obsahuje kyselinu askorbovú a kávovú, ktoré pomáhajú predchádzať strate vody. Z tohto dôvodu sa uhorka často používa na popáleniny a dermatitídy.

SPÔSOB POUŽITIA: Aplikujte na postihnuté miesta podľa potreby.

BALENIE: Balené v nádobke z recyklovaného plastu.

KRAJINA PÔVODU: Veľká Británia

OCENENIE: Janey 2015

ZLOŽENIE: Aqua (voda), Anthemis nobilis flower water (výťažok z harmančeku), Helianthus annuus seed oil (slnečnicový olej, Cetearyl olivate/Sorbitan olivate/Cetyl palmitate/Sorbitan palmitate, Cucumis sativus fruit extract( výťažok z uhoriek), Salix alba bark extract ektract z kôry vŕby), Tocopherol, Propanediol